DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: Werckpost Polska sp. z o. o.
  • Kontakt: Aleksandra Werckpost
  • Telefon: 665607001
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Order Picker

Aplikuj już teraz i pracuj w świetnych warunkach przy zapachu świeżego chleba! :)

Obecnie rekrutujemy na stanowisko order picker do piekarni w miejscowości Obdam. Jeżeli szukasz pracy w sympatycznej atmosferze w zespole zgranych ludzi, to świetnie trafiłeś!

Jakie będą Twoje obowiązki?

Bardzo proste – pakowanie pieczywa według złożonego zamówienia.

Co oferujemy w zamian:

- Stawka €14,36/h,

- Dodatek urlopowy i wakacyjny do każdej przepracowanej godziny,

- Praca w przyjaznej atmosferze,

- Oferujemy zakwaterowanie w pokojach max 2 osobowych z dostępem do wi-fi,

Szanujemy Twój czas, dlatego:

- Nadgodziny są płatne 135%,

- Godziny popołudniowe 135%,

- Godziny nocne 135%,

Czego wymagamy?

- Musisz dobrze komunikować się w języku angielskim,

- Prawo jazdy kategorii B,

- Dyspozycyjności minimum na 3 miesiące.

Jeżeli jesteś zainteresowany to śmiało aplikuj lub dzwoń pod numer telefonu 665 607 001.

Jeżeli nie spełniasz jakichś wymogów, to mamy dostępne również inne oferty pracy, może uda znaleźć się coś dla Ciebie.